You are here
Home > Edukacja > Rozwój personalny – sprawdź kursy

Rozwój personalny – sprawdź kursy

Wykładowca - szkolenie

Nigdy nie jest za późno, aby odmienić bieg swojej kariery. Podpowiadamy, jakie szkolenia warto zrobić, aby się rozwijać. Zobacz nasze propozycje i pomyśl o przekwalifikowaniu się lub po prostu zyskaj nowe umiejętności i poszerz zakres kompetencji.

Jest wiele szkoleń oraz kursów, na które warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy się rozwijać. Można wybrać coś ze swojej branży, co zagwarantuje nam poszerzenie kompetencji, ale też coś kompletnie nowego, co pomoże nam zmienić branżę i wykonywany do tej pory zawód. Nowe propozycje i szkoły organizujące kursy wciąż się pojawiają i warto to śledzić. Wiemy, co jest na topie i na co warto się wybrać.

Reklama na Facebooku
Social media mają się dobrze, a nawet wciąż się rozwijają i rozwijać będą. Na tym kursie nauczysz się budować profil firmy i prowadzić go, wybrać odpowiednią grupę, skutecznie reklamować posty itp. Media społecznościowe są tak popularne, że ich obsługiwanie to podstawa – zwłaszcza jeśli sprzedajmy jakiś produkt lub oferujemy usługi. Budowy kampanii zajmuje nieco czasu i wymaga przemyślenia strategii, ale dzięki Facebookowi zbierasz cenne informacje o klientach, monitorujesz działania konkurencji, uczyć się prezentować produkt, mówić o nim, a wreszcie sprzedawać. Kurs krok po kroku może być rzetelnym i cennym źródłem wiedzy.

Szkolenia ze sprzedaży
Zawód handlowca nadal jest bardzo popularny. Umiejętności sprzedażowe to podstawa. Zerknij na oferty pracy, a przekonasz się, jak wielu handlowców potrzeba! Firma, chcąc zarabiać, musi sprzedawać. Nie wystarczy, że masz świetną ofertę, musisz umieć przekonać do tego innych.

Ochrona danych osobowych w szkole w świetle RODO. Temat bardzo na czasie, a zatem i szkoleń coraz więcej. Posiądziesz wiedzę na temat nowych przepisów – Rozporządzenia UE w sprawie ochrony danych osobowych – i ich przetwarzania.

Fot. Alexas_Fotos

Top