You are here
Home > Edukacja > Kursy i szkolenia w Gdyni

Kursy i szkolenia w Gdyni

Okręt Gdynia

Wakacje to również dobry czas, aby wybrać się na szkolenie lub kurs, dzięki czemu podniesiemy swoje zawodowe kwalifikacje. Oferta jest tak interesująca, że trudno się zdecydować. Poniżej kilka wskazówek.

Można wypoczywać przez całe wakacje, ale warto też wykorzystać ten czas pożytecznie. W Gdyni – jak i w całym Trójmieście – jest bardzo dużo ofert interesujących kursów czy szkoleń, które mogą okazać się przydatne. Dzięki ich ukończeniu zdobędziesz np. nowe umiejętności lub fach w ręku, a może nawet zawód. Możesz dorabiać w wakacje, ale też wiązać z daną czynnością zawodową karierę.
Baristą, kelnerem, nianią czy barmanem możesz być w wolnej chwili, ale fotografem, rehabilitantem czy masażystą – przez całe życie. Kursy i szkolenia organizowane w Gdyni oraz okolicy są tak różne, że każdy może znaleźć coś odpowiadającego swoim zainteresowaniom. Poza tym łatwy dojazd do Gdańska czy Sopotu jeszcze powiększa zakres możliwości.

Popularnością cieszą się m.in. warsztaty, case study, symulacje itd. prowadzone przed doświadczonych praktyków. Chętnie wybieramy te oparte na ćwiczeniach, obejmujące zarazem minimum teorii. Zróżnicowana oferta musi odpowiadać na potrzeby rynku, które ciągle się zmieniają, a zatem podlegać aktualizacjom. Polecamy np. warsztaty z kreatywności i kreatywnego myślenia, kurs rehabilitacji, szkolenia z social mediów, psychodietetyki, z selekcji pracowników z branży IT, kursy z trychologii, coanchingowego stylu zarządzania czy też będące ostatnio na czasie kursy z RODO.

Fot. ra-dio

Top